Przedstawiamy innowacyjny zabieg NightLase™ – szybką i bezinwazyjną metodę leczenia chrapania, która znacząco podnosi jakość snu pacjenta. Raz na zawsze możesz pozbyć się groźnych dla zdrowia bezdechów i nareszcie zacząć zdrowo wypoczywać. 

NightLase™ polega na zastosowaniu lasera Er:YAG, który wykazuje delikatne działanie powierzchowne, prowadząc do zmniejszenia amplitudy chrapania, a co za tym idzie, do ograniczenia bezdechów sennych. Zabieg nie wymaga znieczulenia. W trakcie jego wykonywania światło lasera NightLase™ podgrzewa miejscowo tkankę i powoduje kontrakcję kolagenu, co skutkuje usztywnieniem tkanki. Eliminując zwiotczenia w obszarze podniebienia łagodzimy wibracje części miękkich i języczka, co znacząco zmniejsza głośność chrapania i ryzyko występowania bezdechów. Leczenie chrapania NightLase™ wykonujemy w Instytucie Bielenda w Krakowie.

ZOBACZ FILM - KLIKNIJ 

Pełna procedura leczenia chrapania to trzy odrębne zabiegi wykonywane w czasie 6 tygodni.

Uporczywego chrapania nie wolno lekceważyć. Zwiotczenie w obrębie tkanek miękkich gardła zamyka wlot powietrza do dróg oddechowych powodując niekontrolowane, kilku lub nawet kilkunastosekundowe bezdechy senne. Zjawisko to przyczynia się do niedotlenienia organizmu, chronicznego przemęczenia i złej jakości snu. Nieleczony bezdech przyczynić się może do groźnych powikłań, w tym nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, a nawet udaru mózgu. Więcej informacji na temat leczenia chrapania metodą NightLase™ znajdziecie Państwo w Instytucie Piękna Bielenda w Krakowie.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Kosztkonsultacja 120 zł
1 zabieg 500 zł
Czasod 15 minut
Ilość zabiegów w seriiminimum 3
Odstępy2-4 tygodnie

Specjalista wykonujący zabieg:

  • LEK. PATRYK HARTWICH SPECJALISTA OTOLARYNGOLOG

     

Zobacz również:
Zabiegi laserowe
Medycyna estetyczna