ZAFFIRO lifting podczerwienią – likwidacja zmarszczek

Przełom w niechirurgicznym thermoliftingu skóry twarzy i ciała.
Spadająca z wiekiem drastycznie ilość kolagenu sprawia, że skóra zaczyna opadać, wiotczeć, traci elastyczność, pojawiają się zmarszczki i bruzdy.

Proces ten można jednak powstrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy Zaffiro. Głowica Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, podgrzewa i podrażnia włókna kolagenowe, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, natychmiastowo zwiększa się jej napięcie i elastyczność a zmarszczki zostają widocznie wygładzone.
Zaffiro wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki. Doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie. Likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Zabieg jest bezbolesny, bezpieczeństwo zapewnia zaawansowany system chłodzący – pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, a skóra po zabiegu wygląda naturalnie.

Urządzenie Zaffiro zdobyło prestiżową nagrodę Perfect Line 2009 Spa Business, zostając Urządzeniem kosmetycznym roku przeznaczonym do zabiegów na twarz i ciało. Od 2009 roku zabieg nadal cieszy się popularnością, jako sprawdzony i skuteczny.

Efekty zabiegu zaffiro

  • skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona
  • poprawia się struktura skóry
  • wygładzenie zmarszczek

Szczegóły zabiegu zaffiro

Kosztod 800 zł
Czasod 60 minut
ZnieczulenieNie
Forma3 zabiegi; odstępy 4 tygodnie

 

TERAZ OD PODANYCH CEN -50%  REZERWUJ ONLINE


Specjalista wykonujący zabieg: